Veľkonočná súťaž o najkrajšiu predzáhradku


Rozkvitnuté, farebné aj s netypickou úpravou. Sídlisko v bratislavskej Dúbravke skrášľujú predzáhradky.
Mestská časť Bratislava-Dúbravka sa preto rozhodla nájsť tie najkrajšie. Vyhlasuje Veľkonočnú súťaž o najkrajšiu predzáhradku pred bytovým domom. Odborníci vyberú tri najkrajšie predzáhradky a jednu cenu udelí verejnosť.
Súťaže sa dá zúčastniť jednoducho. Na mail tlacove@dubravka.sk stačí poslať do 20. apríla dve fotografie predzáhradky. Nezabudnúť pridať kontakt, presné miesto – ulicu a číslo domu, kde sa predzáhradka nachádza. Pracovníci z Oddelenia životného prostredia a tlačového referátu potom vyberú z prihlásených predzáhradok tri najkrajšie, ktoré ocení starosta Martin Zaťovič.
Víťazné predzáhradky príde následne natočiť Dúbravská televízia, zverejní ich vo svojom vysielaní a na sociálnej sieti, aby sa pohľadom na ich krásu mohli tešiť aj ostatní Dúbravčania.
„Akýmsi bonusom bude divácka cena,“ dodal starosta Martin Zaťovič. „Divácke hlasovanie o najatraktívnejšiu predzáhradku bude vyhlásené na sociálnej sieti – Dúbravka – mestská časť Bratislavy. Tešíme sa na všetkých súťažiacich a rozkvitnutú Dúbravku.“

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *